تبلیغات
آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی

! به سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از لحظاتی که با ما هستید لذت ببرید. لطفا با نقطه نظرات خود در بهبود کیفیت سایت ما را یاری نمایید.
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0
أنه ىû?

چند دلیل برای انتقال از ویندوز xp به ویندوز 7

نظرات()   نویسنده: فروشگاه اینترنتی کلیک
شاید زمانی این ایده خوبی بود که شما بر استفاده از ویندوز XP خود پافشاری کنید و از خیر ارتقاء به ویندوز ویستا بگذرید اما اکنون ویندوز 7 به بازار آمده و خوبی‌های بسیاری دارد و شما هم بهتر است دیگر دل از ویندوز خود کنده و سوار بر موج ویندوز 7 شوید.
اما این ارتقاء نیز چندان خالی از زحمت نیست و بهتر است بگوییم بهتر است که ویندوز نازنین XP خود را پاک کرده و بعد به راحتی ویندوز 7 خود را نصب کنید

http://pcgamingcorner.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/01/win7logo.jpg

http://up.iranblog.com/4/1259060692.gif

- مهمترین کار در این راه این است که با مراجعه به سایت Windows 7 Upgrade Advisor و با نصب نرم‌افزار موجود در این سایت از قابلیت سیستم خود برای نصب این ویندوز آگاه شوید.

- نسخه نرم‌افزاری (فریمور) مادربورد خود را حتما به روز کنید برای این کار به وب‌سایت سازنده مادربرد خود مراجعه کنید.

- ویندوز 7 توانایی اجرای راه‌اندازهای سخت‌افزاری (درایور) ویندوز XP را ندارد با مراجعه به این آدرس Windows 7 Compatibility Center از وجود نسخه نرم‌افزاری هماهنگ با سخت‌افزار خود برای ویندوز 7 مطمئن شوید.

البته بعضی از راه‌اندازهای سخت‌افزاری ویندوز ویستا بر روی این ویندوز هم نصب می‌شود ولی احتمالا بازدهی سخت افزارتان کامل نخواهد بود.

- دلم هوایXP را دارد هنوز..!: حالت ویندوز XP

شما در ویندوز 7 دارای حالت اختصاصی اکس خواهید بود که می‌تواند حلال شما در اجرای برنامه‌های ویندوز Xp در این ویندوز باشد. برنامه‌هایی که توانایی اجرا در ویندوز هفت را ندارد.

اما مشکلی که این حالت دارد این است که در این سیستم‌عامل مجازی سخت‌افزارتان به درستی شناسایی نمی‌شود و یا گاهی اصلا شناسایی نمی‌شود.

مشکل دیگری که این سیستم عامل مجازی دارد این است که اصلا بعضی از مادربوردها و پردازنده ها این حالت (سیستم عامل مجازی) را پشتیبانی نمی‌کنند. شما قبلا باید از وجود این قابلیت در پردازنده خود مطمئن شوید.

توصیه آخر:

نکته آخر اینکه برای ارتقاء از ویندوز XP به ویندوز 7 چند نکته را فراموش نکنید:

1- این دو نسخه از ویندوز اطلاعات خود را در دو مکان متفاوت ذخیره می‌کنند.

2- ویندوز 7 بعد از نصب تمام فایل‌های سیستمی قدیمی را به پوشه Windows old منتقل می‌کند و وقتی شما می‌خواهید برنامه جدید را با داده‌های قدیمی هماهنگ کنید باید راهی طولانی را طی کنید.

اما باز هم در انتها می‌گییم که برای خلاصی از این مشکلات احتمالی ما پیشنهاد می‌کنیم که اطلاعات شخصی خود را بر روی یک حافظه مستقل منتقل کرده و غزل خداحافظی کامل با ویندوز XP را خوانده و با آغوشی باز به استقبال ویندوز هفت بروید. آهان راستی نصب نسخه clean ویندوز 7 را به عنوان آخرین پیشنهاد ما بپذیرید.

از ویندوز هفت خود لذت ببرید.

29mmwsm.jpg


كسب درآمد ماهیانه بالای 500 هزار تومان از فروتل    /center>لینک باکس


آمار سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :

تبلیغات

 
Home | Cotact Us| Archive | RSS 2.0 |