تبلیغات
آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی

! به سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از لحظاتی که با ما هستید لذت ببرید. لطفا با نقطه نظرات خود در بهبود کیفیت سایت ما را یاری نمایید.
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0
أنه ىû?

لوگوی سیاره زمین برنده مسابقه طراحی لوگوی گوگل

نظرات()   نویسنده: فروشگاه اینترنتی کلیک

رقابت سالانه طراحی لوگوی گوگل در انگلستان با معرفی برندگان سال 2009 خاتمه یافت. برنده لوگوی امسال، طرحی از دختری پانزه ساله بود که با الهام از مستند مشهور دیوید اتنبرو، طبیعت زمین را به نمایش درآورد.

شعبه گوگل در انگلستان، هر سال رقابتی را با عنوان Doodle4Google برگزار می‌کند. در این رقابت که ویژه کودکان و نوجوانان 5 تا 16 سال است، داوطلبان باید لوگویی را برای وب‌سایت گوگل طراحی کنند و امسال، نخستین بار بود که شرکت‌کنندگان مجاز به استفاده از طراحی‌های رایانه‌ای بودند.

لوگوی گوگل یکی از پرطرفدارترین لوگوها در وب‌سایت‌های اینترنتی است و هرازگاهی متناسب با رویدادهای مهم روز، تغییر می‌کند. رقابت امسال نیز با موضوع قهرمان من (My Hero) برگزار شد.

http://up.iranblog.com/4/1259060692.gifبرنده مسابقه طراحی لوگو


برنده جایزه اول رقابت امسال، نوجوانی پانزده ساله به‌نام سوفی ردوود است که عنوان طرح خود را سیاره زمین (Planet Earth ) نامیده است. او این طرح را با الهام از مستند تلویزیونی مشهور دیوید اتنبرو رسم کرده که با همین نام که در سال 2006 / 1385 از بی‌بی‌سی پخش شد.

سوفی ردوود در گفتگو با خبرنگار تلگراف درمورد طرح خود می‌گوید: «دیوید اتنبرو قهرمان من است. برنامه‌های طبیعت او وافعا امیدبخشند. بیش از پنجاه سال است که او زیبایی‌های زمین را به مردم نشان می‌دهد و به ما آموزش می‌دهد چگونه از این دنیای طبیعی حفاظت کنیم».

جایزه سوفی ردوود علاوه بر استفاده از این طرح در وب‌سایت گوگل، یک مجموعه ابزارهای رایانه‌ای برای مدرسه و سفر به دفتر مرکزی گوگل در کالیفرنیا به همراه خانواده است.


29mmwsm.jpg
كسب درآمد ماهیانه بالای 500 هزار تومان از فروتل    /center>لینک باکس


آمار سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :

تبلیغات

 
Home | Cotact Us| Archive | RSS 2.0 |