تبلیغات
آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی

! به سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از لحظاتی که با ما هستید لذت ببرید. لطفا با نقطه نظرات خود در بهبود کیفیت سایت ما را یاری نمایید.
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0
أنه ىû?

نسل جدید درایوهاى Super Multi DVD Rewriter X 20 مجهز به تكنولوژى SecurDiscTM شرکت LG

نظرات()   نویسنده: فروشگاه اینترنتی کلیک
شركت ال جى بعد از تثبیت جایگاه خود در بازار جهانى درایوهاى اپتیكال، با ارائه نسل جدید درایوهاى Super Multi DVD Rewriter X 20 مجهز به تكنولوژى SecurDiscTM امكان محافظت از اطلاعات مهم را به كاربر عرضه مى‌نماید. این تكنولوژى پاسخى به نیاز كاربرانى است كه مى‌خواهند از دسترسى افراد غیرمجاز به اطلاعات محرمانه خود جلوگیرى نمایند.

سخت افزارهای کامپیوتر

http://up.iranblog.com/4/1259060692.gif

درایوهاى Super Multi DVD Rewriter مجهز به این تكنولوژى در دو مدل GSA-H55N و GSA-H55L (با قابلیت LightScribe ) مى‌توانند براى هر كاربر چه حرفه‌اى و چه غیرحرفه‌اى امكان افزایش سطح امنیتى بر روى اطلاعات خود را فراهم نمایند. بدیهى است كه اطلاعات حساس و مهم مى‌بایست به نحوى ضبط گردد كه كاربر ضمن جلوگیرى از دسترسى غیرمجاز، سایر افراد را از اصل بودن یا صحت آن متقاعد سازد. با اینكه برخى از درایوهاى اپتیكال قابلیت رمزگذارى دارند، DVD رایترهاى جدید شركت ال جى الكترونیكس با تكنولوژى SecurDiscTM علاوه بر امكان رمزگذارى با سطح امنیت بسیار بالا قابلیت‌هاى متمایزى را نیز به كاربر ارائه مى‌كنند.

منبع خبر : دیده بان آی تی ایران

29mmwsm.jpg


 لینک باکس


آمار سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :

تبلیغات

 
Home | Cotact Us| Archive | RSS 2.0 |