تبلیغات
آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی آموزش و ترفند کامپیوتر,دانلود نرم افزار,آموزش درآمد اینترنتی

! به سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از لحظاتی که با ما هستید لذت ببرید. لطفا با نقطه نظرات خود در بهبود کیفیت سایت ما را یاری نمایید.
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0
أنه ىû?

گیگا بایت با فناوری جدید USB 3.0 می آید

نظرات()   نویسنده: فروشگاه اینترنتی کلیک
شركت گیگابایت تایوان از جمله اولین مادربرد سازان جهان بود كه نسل جدید درگاه‌های ارتباطی USB 3.0‌و SATA3 را در قالب مادربردهای جدید خود به كاربران معرفی كرد.
این شركت كه قسمت عمده مادربردهای سری P55 بازارهای جهانی را تامین می‌كند، قصد دارد كماكان به روند تهاجمی خود در بازار مادربرد ادامه دهد. برای این منظور این شركت لیست كاملی از مادربردهای سری H55 و H57 خود منتشر کرده است و قصد دارد یك ماه قبل از انتشار رسمی تراشه‌های Core i3 توسط اینتل، این محصولات را به بازارهای جهانی عرضه كند.

مقالات کامپیوتر

به ادامه مطلب توجه کنید.....
موازی با حركت سریع گیگابایت در عرضه مادربردهای نسل جدید، این شركت برنامه ویژه‌ای برای تجهیز مدل‌های جدید و فعلی خود با فناوری USB 3.0 دارد. این شركت هفته گذشته لیستی از مادربردهای جدید خود مجهز به USB3.0‌منتشر كرد.

در این فهرست بلند بالا بیش از 18 مدل مادربرد مبتنی بر چیپست‌های اینتل و شش مدل مادربرد مبتنی بر پیكره‌بندی‌های AMD معرفی شده است كه تماما مجهز به درگاه ارتباطی پر سرعت USB 3.0 هستند. بدین ترتیب گیگابایت بیشترین تنوع مدل در شاخه مادربردهای USB 3.0‌را در اختیار كاربران قرار خواهد داد و كاربران، خواستار هر یك از پلتفرم‌های اینتل یا AMD كه باشند، چندین گزینه انتخابی برای استفاده از این فناوری در اختیار خواهند داشت.

تا پایان امسال و با شروع بهار، گیگابایت تمامی مادربردهای موجود و در دست تولید خود را با استفاده از فناوری USB 3.0 تولید و عرضه خواهد كرد. گیگابایت در حال حاضر بیشترین سهم فروش مادربردهای USB 3.0‌ در جهان را در اختیار دارد.

 لینک باکس


آمار سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :

تبلیغات

 
Home | Cotact Us| Archive | RSS 2.0 |